Klientai

 • „Gavau praktines žinias apie diskusijų vedimą. Pozityvumas 4×4! Rekomenduoju „Moderator“ derybų vedimo sesiją savo kolegoms – universitetinių klinikų lektoriams – gydytojams.“ (Daimantas Milonas – Prof., Med. m. Dr., Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikos)

 • „Praktinė nauda, skaitant paskaitas, dalyvaujant diskusijose – akivaizdi. Lengviau bus ruoštis paskaitoms. Rekomenduočiau išklausyti šį kursą (“Moderator”) savo kolegoms – gydytojams.” (Audrius Rimas – Med. m. Dr., Vilniaus universiteto Santariškių klinikos)

 • „Ačiū už nuostabiai praleistą laiką ir žinias. Žinojau, kad bus puikūs mokymai, bet tai kas buvo – pranoko visų lūkesčius!“ (Kristina Mateikienė – Mokslo, studijų ir verslo centro „Santaros slėnis“ direktorė)

  „Mokymai naudingi ir pritaikomi praktikoje. Asmeniškai pats atnaujinau turimas žinias. Norėčiau dalyvauti ir kituose CAGR mokymuose.“ (Džiugas Paulauskas – UAB „Kamieninių ląstelių tyrimo centras“ vykdantysis direktorius)

  „Nauda, kurią gavau sėkmingo pasisakymo mokymų sesijoje – bendrų žinių pagilinimas ir praktinių įgūdžių patikrinimas. Kursas naudingas galėtų būti įvairioms įstaigoms ir organizacijoms.“ (Algirdas Žiogas – UAB „Kamieninių ląstelių tyrimo centras“ mokslo direktorius)

  „Naudingos žinios ir praktika – didesnis pasitikėjimas savimi, pristatant save ar įstaigą (įmonę) bet kokioje situacijoje. Tokius mokymus rekomenduočiau savo įstaigos administracijai, taip pat visiems, siekiantiems tobulėti.“ (Kristina Ubavičiūtė – VšĮ Respublikinė VU ligoninė, skyriaus vadovė)

  „Išgirdau sau naujų teorinių dalykų, kuriuos išbandžiau praktiškai ir manau, tikrai panaudosiu realių prezentacijų metu. Puikūs mokymai!“ (Simona Padvaiskaitė – UAB „Biotechpharma“ pirkimų vadybininkė)

 • „Kurse „Sėkmingas pasisakymas / PRESENT“ įgyjau drąsos kalbėti viešai, įgyjau naujų žinių apie verbalinę bei neverbalinę kalbą, apie prezentacijų rengimą bei pasiruošimą joms. Manau, kad kursas yra puikus, esu labai patenkinta, turėjusi galimybę jame dalyvauti.“ (Vilma Stašytė – VGTU bakalaurė)

  „Motyvacija tobulėti, tobulinti pranešimus, sukuriant aukšto lygio įtaigumą klausytojui. Sužinojau teoriją, kurią įtvirtinau praktiniais pratimais. Išmokau labiau struktūrizuoti pristatymą, suformuluoti pagrindinę jo idėją. Gavau paskatinimą neatidėliojant tobulinti būtinas tobulinti vietas.“ (Marijus Šlečkus – VGTU bakalauras)

 • „Gerb. Perli Vaisieta, Kauno 2-ojo Verslo Vadovų klubo ir Verslo Vadovų Mokymo centro vardu norime padėkoti Jums už profesionalų pasisakymą klubo sesijoje. Klubo narius sudomino Jūsų pranešimas. Būtumėm dėkingi, jei ir ateityje panašaus pobūdžio susitikimus galėtume surengti kitiems Verslo Vadovų klubų nariams.“ (Marija Gurskienė – TŪB „Verslo vadovų mokymo centras“ direktorė)

 • „Pažangaus pardavimo kurse „ACCEPT“ turėjau puikią galimybę įgyti praktinės patirties ir naudingų patarimų, kaip dirbti su nelojaliais klientais. Tokie mokymai būtų naudingi visiems, dirbantiems pardavimuose.“ (Skirmantė Radziukaitė – „Ipsen Pharma SAS“ vadybininkė)

  „Prezentacijos įgūdžių kurse įgyjau daugiau pasitikėjimo savimi, sužinojau daug techninių dalykų, kaip galima tobulinti savo prezentacijas. Labai smagu, kad trumpam įtraukiamas ir kitas konsultantas (psichologė).“ (Ingrida Mickevičiūtė – „Ipsen Pharma SAS“ projektų vadovė)

 • “Brown Paper” sesija – puikus įrankis pardavimo proceso įsisavinimui. Pamačiau, kad kai kuriuos darbuotojų įgūdžius ir kompetencijas reikia tobulinti.“ (Rokas Užringis – „Schmolz + Bickenbach Baltic“ UAB direktorius)

  „Labai aiškus pardavimo proceso išgryninimas, bendras supratimas apie kolegų ir savo darbą ir koks jis neatsiejamas vienas nuo kitų“. (Mindaugas Valančius – „Schmolz + Bickenbach Baltic“ UAB pardavimų direktorius)

 • „Nauda, kurią gavau „Vertės pardavimo kurse TAKTIKA“: PEST analizė, Ericson psichologinės argumentacijos modelio pakartojimas ir pritaikymas darbe. Rekomenduoju išklausyti šį kursą kompanijos produktų vadybininkams!“ (Renata Žygienė – „Berlin Chemie Menarini Baltic“ UAB regiono vadybininkė)

  „Efektyvaus pardavimo / Professional“ kurse supratau, kaip svarbu įvertinti kliento poreikius ir galimybes. Rekomenduojju visiems, kas dalyvauja aktyviame pardavime!“ (Algirdas Kleinauskas – „Berlin Chemie Menarini Baltic“ UAB farmacijos referentas)

  „Pasikartojau buvusius mokymus. Vertės pardavimo kursas – SUPER naujiena! Pažangiausi pasaulio universitetai tokius mokymus parduoda. Labai norėčiau dalyvauti ir kituose CAGR Consulting Group kursuose!” (Danguolė Gadeikienė – „Berlin Chemie Menarini Baltic“ UAB farmacijos referentė)

  „Anksčiau atrodę teoriniai dalykai tapo praktiškai įgyvendinamais! (Dr. Ericson modelis) Siūlyčiau sudalyvauti šiame kurse regionų vadybininkams.“ (Saulius Ivanauskas – „Berlin Chemie Menarini Baltic“ UAB farmacijos referentas)

 • „Ir pati asmeniškai, ir komanda gavo daug naudingos informacijos ir praktinės patirties mokymų metu, taip pat skirtingų pardavimo technikų pagrindus. Jeigu būtų galimybė, rekomenduočiau įvykusius CAGR Consulting Group pardavimų mokymus visiems UAB „Douglas LT“ darbuotojams, t.y. ir vadovėms, ir pardavėjoms“. (Živilė Švežauskienė – UAB „Douglas LT“ personalo vadovė)

  „Įvykę mokymai davė papildomas žinias ir praktiką, kaip motyvuoti kolektyvą, kaip skatinti savimotyvaciją ir tobulinti pardavimo procesą. Naudinga ir nauja buvo provokacinio pardavimo principai, pagrindiniai dalykai apie charizmą“. (Erika Gudeliūnaitė – UAB „Douglas LT“ regiono vadovė)

  „Mokymuose daug dėmesio buvo skirta pozityviam mąstymui, kaip svarbu mylėti save, klientą ir tai, ką parduodi. Sudėti akcentai, kad klientas turi jaustis svarbus. Praktiškai pritaikysiu darbe, maksimaliai pasidalinsiu naujomis žiniomis su savo darbuotojomis“. (Jelena Žukovskaja – UAB „Douglas LT“ parduotuvės vedėja)

  „Pavyko gautas teorines žinias ir praktiką po mokymų pritaikyti tiesioginiame darbe. Taip ir toliau! Rekomenduočiau papildomo pardavimo mokymus „EXTRA“ visiems komersantams“. (Rūta Jurėnaitė – UAB „Douglas LT“ konsultantė)

  „Naujo idėjos ir patirtis. Viskas praktiškai pritaikoma ir naudinga klientų aptarnavimo ir pardavimo srityse. Pozityvus mąstymas.“ (Santa Bungardaitė – UAB „Douglas LT“ administratorė)

 • „Procesų analizės ir komandinio drabo sesija davė suvokimą, kaip svarbu iškelti tikslą, įvardinti problemą ir surasti sprendimo būdus. Dirbant sistemiškai, visi tikslai pasiekiami! Manau, kad tokio pobūdžio kursai yra aktualūs visiems, kas dirba pardavimų ar klientų aptarnavimo srityje.“ (Diana Tylaitė – „Boehringer Ingelheim RCV“ atstovė / produktų specialistė)

  „Sužinojau ir užtvirtinau, kad planavimas – labai svarbu, t.p. procesų vizualizacija (Brown Paper) padeda atrasti stiprias ir silpnas puses. Idėjų bankas pilnas! Viskas patiko, tokių kursų noriu daugiau. Rekomenduočiau procesų analizės sesiją mūsų klientams bei ofisui.“ (Ramunė Šeižienė –„Boehringer Ingelheim RCV“ atstovė)

 • „Komanda geriau suprato, kaip svarbu įsiklausyti į kolegas. Gilus procesų suvokimas ir įsigilinimas į juos. Puikiai įtraukti į procesą darbuotojai. Rezultatas – suprastos ir išgrynintos problemos, numatyti veiksmai, kaip jas spręsti“. (Nerijus Valius – UAB „Doka Lietuva“ pardavimų vadovas)

  „Procesų analizės sesija – puikus būdas, kaip suprasti skirtingų padalinių problemas ir rasti reikiamus sprendimus!“ (Audrius Barauskas – UAB „Doka Lietuva“ Klaipėdos ir Kaliningrado regionų vadovas)

 • „Personalo vadybos ir motyvacijos kurse LEADER turėjau galimybę su kolegom pradėti naudoti bendrą terminologiją vadybos srityje. Iš tikro – viskas buvo puiku. Šį kursą rekomenduočiau įvairių sričių įmonėms, norinčioms tobulinti vidurinę ir aukštesnę vadybininkų grandį.“ (Vaidilutė Jokūbonienė – Farmacijos įm. „Polpharma“ atstovybės vadovė)

  „Daugelis dalykų žinomi, tačiau perteikti per kitokią prizmę: įdomiai, paprastai, aiškiai ir suprantamai. Patarčiau tokius mokymus praeiti visiems, kas dirba pardavimų srityje.“ (Lina Baltraitienė – Farmacijos įm. Polpharma S.A. regiono vadybininkė)

  „Didžiausia nauda, kurią gavau kurse „personalo vadyba ir motyvacija / LEADER“ – tai vadovavimo stilių išsiaiškinimas ir jų pritaikymo ypatumai. Puiku, kad kursą vedė 2 konsultantai bei diplomatiškai ir profesionaliai suvaldė ginčytiną situaciją. Ačiū už puikų darbą!“ (Aurelija Vikšraitienė – Farmacijos įm. „Polpharma“ atstovybės regiono vadybininkė)

  „Man tai buvo pirmi kursai, kuriuose pamačiau tokį sistemingą mokymą, konkrečios srities analizę, kurioje dirbu. Pamačiau, kad dar daug ko noriu – galiu išmokti, suvokiau, kaip man to reikia. Rekomenduoju pardavimo kursą „FARMA“ visų firmų vadovams su kolektyvais bei pardavimo srities atstovams.“ (Tomas Bulsis – Farmacijos įm. „Polpharma“ atstovas)

 • „Labai naudinga informacinė ir praktinė dalis. Pirmą kartą girdėjau NASA techniką. Daug praktinių užduočių – galimybės puikiai atidirbti įgūdžiams mokymų metu. Ačiū komandos vardu už pozityvumą!“ (Aleksandras Turko – A/S „Olainfarm“ regiono vadybininkas Baltarusijoje)

  „FARMA“ model was done with MAX Energy!!! Thank You, Perlis!“ (Liga Konenberga – A/S „Olainfarm“ med. Representative in Latvia)

 • „Žinios, kurios buvo gautos kurse „Efektyvus pardavimas / PROFESSIONAL“, padės mano tiesioginiame darbe, ypač – vykdant pardavimus. Viskas buvo SUPER! Rekomenduočiau kolegoms, kurie dar nedalyvavo.” (Petras Žukovskis – UAB „Biuro pasaulis“ projektų vadovas)

 • „Vadovavimo personalui kompetencijų kompleksinės programos „LEADER“ asmeninė nauda: argumentai ir jų pagrindimas, koučingo bazė, skirtingų vadovavimo stilių taikymas“. (Saulius Stabrauskas – UAB “Takeda” Rx Business Unit Manager)

 • „Įvykę CAGR Consulting Group mokymai („Pardavimų planavimas“, „Efektyvus pardavimas“, „Sėkminga prezentacija“, „Konfliktinių situacijų suvaldymas“ ir kt.) buvo labai naudingi. Mokymų metu gavau žinios, statistinius duomenis, kuriuos pilnai galėsiu pritaikomi praktikoje.“ (Marek Meškevič – UAB „Universalios valdymo sistemos“ verslo plėtros vadovas)

  „Praplėčiau žinias dėl pardavimų planavimo ir efektyvinimo, kaip spręsti susidariusias konfliktines situacijas. Sužinojau įvairių metodikų, kurias galima sėkmingai pritaikyti verslo praktikoje.“ (Donatas Skrodenis – UAB „UVS“ projektų vadovas)

  „Įvykusių mokymų metu gavau labai naudingų kritinių ir stresinių situacijų analizės žinių, taip pat sužinojau, kaip bendrauti su skirtingais asmenybės tipais.“ (Mantas Gabrulevičius – UAB „UVS“ inžinierius – testuotojas)

 • „Pardavimų planavimo sesijos metu susipažinau su klasikinėmis ir naujomis pardavimo technikomis. Buvo labai naudingas asmenybės motyvacinių tipų įvertinimas, darbo su klientais principai. Pardavimo mokymai pakeitė supratimą apie KLIENTĄ, priėjimą prie jo, darbo su klientais principus ir niuansus. CAGR mokymus rekomenduočiau visiems kolegoms, kurie dirba su pardavimais ir rinkodara.“ (Gytis Trinkūnas – UAB „EPS.LT“ rinkodaros specialistas)

  „TEAM – 1“ komandinio darbo sesijoje gavau praktinius įrankius, kaip efektyvinti komandos darbą. Tobula – tokie mokymai tinka bet kokiai sferai.“ (Artautas Jasinskas – UAB „EPS.LT“ projektų vadovas)

  „Supratau, kad kiekvienas iš mūsų informaciją priima skirtingai ir kaip svarbu atpažinti ir įvertinti skirtingus asmenybės tipus. Tokie mokymai būtų labai naudingi visiems įmonės vadovams.“ (Modestas Bingelis – UAB „EPS.LT“ procesų administravimo grupės vadovas)“

  „Mokymų metu gavau vidinę motyvaciją komandiniam darbui, naudingi metodai, kaip geriau pažinti komandos narius, asmenybės psichologiją.“ (Sandra Aleksiejė – UAB „EPS.LT“ projektų vadovė)

 • „Įtikinančio pasisakymo sėkmė ir charizma susideda iš intrigos per pirmas sekundes, tikėjimo tuo, ką šneki, pozityvumo ir energijos ☺“ (Rasa Marcinkevičienė – UAB „Tamro“, UAB „Benu vaistinė Lietuva“ gen. direktorė)

  „Pažangaus pardavimo mokymų “ACCEPT” buvo labai naudingi: svarbu – drąsiai pasitikti iššūkius, daugiau iniciatyvos (skatinti tam darbuotojus), nebijoti klysti, daugiau atvirumo, sprendžiant konfliktines situacijas.” (Saulė Narvidienė – UAB „Benu vaistinė Lietuva” vaistinės vedėja)

  „Po įvykusio tęstinių mokymų ciklo išmokau pažvelgti į viską kitaip, pamatyti klaidas, kurias dariau ir jas analizuoti. Nėra neįmanomų dalykų! Viskas tobula, esu sužavėta…“ (Milda Darulienė – UAB „Benu vaistinė Lietuva” vaistinės vedėja)

  „Įvykę mokymai, padės man geriau pažinti kolektyvo žmones, suprasti jų tarpusavio santykius. Ypač gerai suvokiau, kaip svarbu atskirti ir prisitaikyti prie empatiško kliento elgesio pirkimo – pardavimo metu.“ (Rasa Mikučiauskienė – UAB „Benu vaistinė Lietuva” filialo vedėja)

  „Atsinaujinau turėtas žinias ir įgūdžius. Pagilinta klientų / partnerių / kolegų asmenybės pažinimo metodika ir prisitaikymas prie skirtingų psichologinių tipų tiesioginiame darbe. Kryžminis pardavimas galimas ne tik esant tiesioginiam pardavimui (t.y. pardavėjui stovint už prekystalio). Svarbu – pozityvumas, tikėjimas ir noras tobulėti!“ (Edita Kerbelienė – UAB „Tamro” vadybininkė)

  „Po šių mokymų į tiesioginį darbą, kurį dirbu, atsinešiu labai daug naujų žinių ir minčių. Kuo daugiau tokių mokymų visiems – tas veda geresnio savęs ir aplinkinių pažinimo link. Rekomenduoju visiems, kas dirba su klientais, jų aptarnavimu ir pardavimais“. (Diana Šedaitytė – „Benu vaistinė Lietuva” vaistininkė)

 • „CAGR Consulting Grouppravestų mokymų vadovams „LEADER“ nauda labai didelė. Rekomenduoju išklausyti šį kursą visiems įmonės direktoriams.“ (Dalia Saunorienė – UAB „Rūta“ personalo vadovė)

  „Mokymų sesijos „Vadovavimas ir motyvacija / LEAER“ pagrindinė nauda man asmeniškai – vadovavimo kompetencijų išplėtimas. Rekomenduočiau šį kursą kitiems įmonės vadovams.“ (Aurelija Martinkienė – UAB „Rūta“ eksporto vadovė)

  „Labai naudingas buvo motyvacinių teorijų pritaikymas praktikoje. Praktiniai patarimai ir vadovams skirti mokymai, kuriuos vedė CAGR konsultantas Perlis – itin vertingi. Tobula:) Norėčiau dalyvauti panašiuose mokymuose, kaip įvykęs seminaras“. (Margarita Pyragė – UAB „Rūta“ teisininkė)

 • „Atsinaujinau turimas žinias, susistruktūravau eigą derybose. Kursas leido peržiūrėti dažniausiai pačių daromas klaidas, atsitraukėme nuo rutinos. Tokius mokymus rekomenduočiau žmonėms, dalyvaujantiems intensyviose derybose.“ (Rolandas Bliujus -„Nordea Bank“ AB padalinio vadovas)

  „Sėkmingų derybų sesija „NEGO“ buvo labai naudinga tuo, kad gavau susistemintą informaciją, praktinius derybų vedimo algoritmus, aiškią struktūrą. Norėčiau dalyvauti ir kituose CAGR Consulting Group mokymuose.“ (Jolanta Baltrušaitienė – „Nordea Bank“ AB skyriaus vadovė)

  „Derybos bus tikrai paprastesnės ir aiškesnis pasirengimas joms. Derybų mokymų metu gavau daug praktinių idėjų ir patarimų. Panašius mokymus rekomenduočiau visiems, dirbantiems komandose ir su klientais.“ (Roberta Garbačiauskaitė – „Nordea Bank“ AB skolų išieškojimo specialistė)

 • „Sutelkėme jėgas ir radome silpnas vietas, priėmėm sprendimus, uždegėme kolektyvą. Smulki proceso analizė paskatino išanalizuoti savo asmeninį ir bendrą kasdienį darbą giliau, atsakingai peržvelgti pardavimų planavimo naudą.“ (Alenas Gražulis – UAB „Sanitas“ rinkodaros vadovas Baltijos šalims)

  „Kolektyvas suvokė savo asmeninių pastangų įtaką bendram tikslui, motyvaciją eiti į priekį. Visas gautas žinias galėsiu pritaikyti savo tiesioginiame darbe. Viskas buvo super.“ (Aušra Maleckienė – UAB „Sanitas“ marketingo vadybininkė)

 • „CAGR Consulting Group mokymuose gavau gerų įrankių, kuriuos naudosiu pati asmeniškai ateityje.“ (Inga Saveikienė – UAB „Northway medicinos centras“ personalo vadovė)

  „Sėkmingo pasisakymo mokymų metu gavau žinias, įgūdžius ir efektyvaus bendravimo principus, kuriuos sėkmingai galima taikyti ne tik tarp asmenų, bet ir grupėje. Mokymų kursą „PRESENT“ rekomenduoju visiems, skaitantiems paskaitas ar rengiantiems prezentacijas.“ (Lina Rudaitienė – UAB „Northway medicinos centras“ gydytoja)

  „Pagrindinė efektyvios komunikacijos mokymų gauta nauda – bendravimo įgūdžiai ir metodika, kuriuos galėsiu pritaikyti savo tiesioginiame darbe. Panašūs mokymai būtų naudingi visiems mano kolegoms.“ (Reda Žiobakienė – UAB „Northway medicinos centras“ gydytoja)

  „Gavau daug praktinės naudos, patarimų ir žinių, kuriuos žadu pritaikyti asmeniškai, dirbdama savo darbą. Pardavimo ir aptarnavimo mokymus „EXTRA“ rekomenduoju VISIEMS. Man pačiai labai patiko – rekomenduoju ir centro darbuotojams, ir draugams.“ (Karolina Griciūtė – UAB „Northway medicinos centras“ registratorė)

  „Pardavimo ir klientų aptarnavimo mokymuose išsamiai sužinojau, kaip tobulinti savo darbą, į ką turiu atkreipti dėmesį. Tobula! Tokius mokymus būtų naudinga išklausyti visoms sesutėms ir gydytojams.“ (Rosita Ivančenka – UAB „Northway medicinos centras“ registratorė)

 • „Efektyvus pasisakymas / PRESENT“ davė idėjų, kurias išmokau taikyti, rengdamas prezentacijas. O svarbiausia – matau kryptį, kuria turiu judėti toliau. Dėkoju už puikų konsultanto darbą. Labai norėčiau dalyvauti kituose CAGR Consulting Group mokymuose, o šį kursą – išklausyti likusiems kolegoms, kurie negalėjo prie mūsų prisijungti.“ (Simonas Greičius – „Syngenta Agro Services“ atstovybė, regiono atstovas)

  „Prezentacijos kursas išryškino pranešėjo svarbą, su iš to išplaukusia savimotyvacija. Manau, reikalingas tęstinumas – kita dalis. Tie, kas neklausė kurso, rekomenduoju būtinai sudalyvauti – ypač visiems bendradarbiams.“ (Juozas Semaška – „Syngenta Agro Services“ atstovybė, regiono atstovas)

 • „Perlio vestas komandinio darbo kursas „Team-1“ davė didelę asmeninę ir profesinę naudą. Tam tikros kolektyvo problemos buvo išspręstos jau kurso metu, kas vėliau padės bendraujant su kolektyvo nariais – dirbant kaip komandai. Medžiaga iliustruota super gerai – patarčiau išklausyti šį kursą vaistininkams.“ (Kristina Valskienė – UAB „Valentis Pharma“ regiono vadybininkė)

 • „CAGR Consulting Group praktinių įgūdžių sesija „Impact training“ – iš tiesų praktiškas informacijos pritaikymas. Buvau apmokyta ja naudotis ir tikiu – man tai padės asmeniniame darbe. Rekomenduoju šį kursą visiems, kam svarbu tobulinti savo komunikavimą tiek su klientais, tiek gyvenime.“ (Dominika Vilkelytė – UAB „MRA“ marketingo vadovė)

  „Nauda kurią gavau šiame kurse: pirmiausia – geras laikas, daug praktinių pratybų, daug naudingų žinių. Rekomenduočiau „Impact Training“ sesiją Abbot farmacinei kompanijai.“ (Eidimantė Šleinienė – UAB „MRA“ regiono vadybininkė)

 • „Didžiausia nauda, kurią gavau per procesų analizės sesiją – tai, kad atidžiai ir smulkiai išnagrinėjome pardavimo proceso dalis. Sužinojau savo asmenines savybes pagal skirtingus asmenybės motyvacinius profilius. Tai tikrai padės, bendraujant su klientais ir komandos viduje.“ (Linas Lūža – UAB „Castrade“ inžinierius-konsultantas)

 • „Отлично выявлены факторы позитивности и взаимного сотрудничества в организации. Основная ценность курса – практическое применение в жизни. Рекомендую такие сессии всем нашим партнерам.” (Виргиния Тимонина – ген. директор ООО “Стройформа“, г. Калининград)

  „Польза обучений – позитив, заряд энергии! Использую полученные навыки и знания для решения практических задач”. (Игорь Лукьянов – коммерческий директор ООО “Стройформа“, г. Калининград)

 •  „Didžiausia įvykusių mokymų vertė –teorija ir praktika, kaip parduoti klientui ir jį išlaikyti, dirbant komandoje. Puikus, motyvuojantis kursas” (Ramutė Razmienė – UAB „Audito nauda“ direktorė)

  „Ypač naudingo žinios, kurias pritaikysiu pardavimuose. Taip pat naudinga metodika, kaip pažinti skirtingus kliento tipus, kaip svarbu išryškinti teigiamas savo ir kito žmogaus savybes. Patarčiau šiuos mokymus visiems komercijos skyriaus žmonėms.” (Lijana Dumpienė – UAB „Audito nauda“ buhalterė)

  „Supratau daugybę dalykų: kad norint parduoti, pirmiausia reikia turėti SMART tikslą, tikėti savimi ir savo produktu, kad būtinos „3 meilės“, kaip svarbu būti „kliento galvoje“, stebėti jo aplinką, įsigilinti į poreikius ir gebėti pateikti tinkamai savo produkto vertę” (Monika Šliogerytė – UAB „Audito nauda“ buhalterė)

 • „Pravesta sesija atskleidė, kokie svarbūs yra pozityvumo veiksniai ir kaip galima aktyvinti komunikaciją.” 

  „Pravesta sesija atskleidė, kokie svarbūs yra pozityvumo veiksniai ir kaip galima aktyvinti komunikaciją.” 

  „Susipažinau su skirtingais pardavimų stiliais ir 4MAT asmenybės tipo nustatymo metodika. Tai realiai galima panaudoti tiesioginiame darbe. Rekomenduočiau visiems kolegoms ir draugams.“

  „Praktinė sesija privertė susimąstyti, buvo naudinga prisiminti seniau girdėtus dalykus. Medžiaga pritaikoma praktikoje. Gal galėtų būti šiek tiek mažiau informacijos, daugiau laiko skirti atskiroms temoms. Norėčiau dalyvauti kitose CAGR sesijose, skirtose skirtingų tipų darbuotojų motyvacijai.“

  (UAB „Lidl Lietuva“ anoniminė apklausa po įvykusių mokymų „Sėkmingos komunikacijos veiksniai“ ir „Bendravimo psichologijos aspektai pagal 4-MAT“)

 • „Didžiausia patirta nauda – mokymų metu išryškėję motyvuoti ir nusiteikę pozityviems pokyčiams darbuotojai. Norėčiau šiuos pardavimo mokymus pakartoti sau po 2 metų.” (Saulius Smirinenko – UAB „Bionorica Lithuania“ Pardavimų vadovas)

  „Praktiniai, lengvai pritaikomi kasdieniniame darbe mokymai, ypač naudingi medicinos atstovo darbe. Puikūs praktiniai užsiėmimai, padedantys įtvirtinti teoriją. Mielai rekomenduočiau kiekvienam, dirbančiam pardavimų srityje.” (Irena Gudavičienė – UAB „Bionorica Lithuania“ medicinos atstovė)

  „Gavau didžiulę naudą apie skirtingas klausimų panaudojimo ir efektyvaus pardavimo technikas. Vertinga visiems, kas dirba su pardavimais ir nori tobulėti šioje srityje.” (Eglė Račkauskienė – UAB „Bionorica Lithuania“ medicinos atstovė)

  „Priminė kai kuriuos primirštus dalykus: susitarimo svarbą kiekvieno vizito metu, teisingų klausimų uždavimo sistemą, asmeninę motyvaciją. Tokius mokymus patarčiau praeiti visiems vaistininkams.” (Arūnas Bendaravičius – UAB „Bionorica Lithuania“ medicinos atstovas)

 • „Pamačiau efektyvaus vadovavimo principų taikymo galimybes ir esamas spragas, gavau įrankius, kaip jas išspręsti. Viskas puiku!” (Justina Šidlienė – UAB „Kurana“ komercijos direktorė)

  „Daug konkrečių vadybos žinių ir realaus pritaikymo metodika bei galimybės. Ačiū už puikius mokymus! Rekomenduoju CAGR Consulting Group mokymus kitų įmonių vadovams.” (Egidijus Ovčarikas – UAB „Kurana“ gamybos vadovas)

  „Gavau „kertinius pamatus“, kurie būtini kiekvienam vadovui – juos privalau taikyti sau ir skleisti pavaldiniams. Diskusijos priartintos prie esamos įmonės situacijos.” (Jolanta Kukurienė – UAB „Kurana“ Laboratorijos ir biodujų padalinio vadovė)

  „Daug naudingų patarimų, pritaikomų praktikoje, tobulinant save, kaip vadovą. Labai naudingi mokymai.” (Kristina Paleičikaitė – UAB „Kurana“ Finansų direktorė)

 • „Labai naudingi įvykę mokymai. Norėtume dalyvauti kituose CAGR Consulting Group kursuose, skirtuose derybų ir pardavimo technikų tobulinimui.” (Rūta Paulauskienė – UAB „Miečys“ direktorė)

  „Pasikartojau skirtingų klausimų uždavimo technikas. Pastebėjau, kur reikia tobulinti save ir kolegas. Puikus kursas, kurį rekomenduoju visiems pardavėjams” (Rimgaudas Vincevičius – UAB „Miečys“ medicinos atstovų vadovas)

  „Patiko, kad visa informacija ir užduotys buvo pateiktos labai aiškiai ir paprastai. Viskas pritaikoma praktiniame darbe.” (Laura Simanavičiūtė – UAB „Miečys“ medicinos atstovė)

  „Labai patiko FARMA-1 mokymų modelis: klausimų formulavimas, efektyvus laiko planavimas, argumentų pateikimas, siekiant kuo didesnės naudos sau ir vertės klientui.” (Loreta Blaževičienė – UAB „Miečys“ medicinos atstovė)

 • „Labai naudingi mokymai. Dar kartą „atgaivinau“ sėkmingo pristatymo struktūrą, prisiminiau pamirštas svarbias detales. Vertinga teorija, tačiau ypač svarbi praktika! Rekomenduočiau prezentacijos kursą savo sergančiam kolegai:)” (Erika Dženkaitienė – UAB „CSC Pharma“ vadovė)

  „Patobulinau praktinius prezentacijos vedimo įgūdžius, gavau naujos informacijos – į ką reikėtų atkreipti dėmesį, rengiant prezentacijos struktūrą. Viskas buvo tobula!” (Valda Kairienė – UAB „CSC Pharma“ medicinos atstovė)

  „Sužinojau, ką darau gerai, ką ne taip, ko nedarau ir kaip tai galima patobulinti. Mokymų metu galėtų būti naujesnė muzika:) O šiaip – tikrai rekomenduočiau šį kursą visiems kolegoms, dirbantiems panašų darbą. Po kurio laiko galima būtų padaryti trumpesnį pakartojimą – įvertinti patobulėjimą” (Dominika Vilkelytė – UAB „CSC Pharma“ marketingo specialistė)

 • „Svarbiausių procesų analizės sesija padėjo geriau suvokti, kaip rengti pardavimo strategiją. Toks procesų aprašymas – pirmas žingsnis link kokybės užtikrinimo. Gera idėja, kad į bendrą darbą įtraukiami skirtingų skyrių vadovai, kiti darbuotojai, kurie įneša šviežių minčių. Tokio proceso niekada nenupieščiau ofise, o tokioje šaunioje komandoje jautiesi, kaip kūrybinėje dirbtuvėje.” (Donaldas Broga – UAB „Vorto gama“ direktorius)

  „Idėjos, gautos mokymuose, bus pritaikytos darbe. Pagrindinis šių mokymų privalumas – visų svarbiausių veiksnių, lemiančių rezultatą optimizavimas ir susisteminimas. Procesų analizę, kurią vedė Perlis, rekomenduosiu visiems, kas domėsis.” (Jonas Pašiškevičius – UAB „Vorto gama“ logistikos vadovas)

  „Kolektyvinio darbo privalumai ir išgrynintų procesų analizė nauda. Buvo gera matyti ir pažinti geriau kuriančius kolegas, dalyvauti praktinėse užduotyse” (Violeta Jonaitienė – UAB „Vorto gama“ vyr. buhalterė)

 • „Pažangaus pardavimo sesija ACCEP davė aiškesnį suvokimą ir konstruktyvumą pačių pardavimų. Buvo naudinga pažinti savo darbuotojus užduočių metu, taip pat rekomenduočiau šiuos mokymus savo vyrui (Renata Polujanskienė – UAB „Prodo“ direktorė)

  „Supratau, kaip yra svarbu identifikuoti kliento tipą pardavimo proceso metu, taip pat kokia svarbi yra savianalizė. Panašūs mokymai būtų naudingi visiems pardavimais užsiimantiems žmonėms, taip pat įmonių vadovams.” (Jekaterina Lisovskaja – UAB „Prodo“ biuro administratorė)

 • „Didžiausia gauta nauda – kad galėjau iš naujo įvertinti pardavimo strategiją, produktus, aptarnavimo kultūrą.” (Vytautas Dambrava – Reabilitacijos centro UPA gydytojas)

  „Tokius klientų aptarnavimo mokymus rekomenduoju visiems mūsų įmonės darbuotojams! Gavau daug naujų idėjų, labai naudingas kitas požiūris į atliekamą darbą “iš šono” (Rasa Suchanekienė – Reabilitacijos centro UPA pardavimo vadybininkė)

  „Po įvykusių mokymų susimąsčiau, kad reikia daugiau save analizuoti, nes viskas prasideda nuo mūsų pačių minčių ir net mažos pastangos duoda didžiulius pokyčius ir norimą rezultatą. Labai patiko praktinės užduotys. Mokymai naudingi visiems, kas dirba pardavimų ir aptarnavimo srityje.” (Donata Gerbutavičiūtė – Reabilitacijos centro UPA kineziterapeutė)

  „Daug naudingų patarimų darbe, bendraujant su klientais, parduodant produktus ir paslaugas. Pateikta informacija suprantama įvairų išsilavinimą turintiems ir skirtingas pareigas užimantiems darbuotojams.” (Felicija Olišauskienė – Reabilitacijos centro UPA administratorė)