Apie mus

Kiekvienai įmonei yra būtinas CAGR (Compound Annual Growth Rate) skaičiavimas, siekiant įvertinti ir stebėti verslo rodiklių augimą per kelis laikotarpius pagal formulę: cagr-formule-lt

UAB „CAGR Consulting Group“ yra verslo įmonių veiklos tobulinimo – konsultavimo ir mokymo grupė, kurios pagrindinis tikslas – kurti ir ugdyti pardavimų ir klientų aptarnavimo komandas, kurios leistų pasiekti išmatuojamus rezultatus: padidinti pardavimus, pagerinti klientų lojalumą, užtikrinti talentų išsaugojimą.

Siekiant rezultato, vertiname sąžiningą elgesį su mūsų klientais ir dėmesingą požiūrį į jų poreikius, neapsiribojame vien gebėjimų treniravimu ir pastangų kontrole. Didelę įtaką sėkmingam rezultatui užtikrinti turi darbuotojų įsitikinimų ir vertybių formavimas.

Mūsų daugiametė verslo konsultavimo ir bendrųjų kompetencijų lavinimo patirtis rodo, kad iš tikrųjų poveikį rezultatui kuria ne tai, ką žmonės žino, bet tai, kokie jie yra.

„CAGR Consulting Group“ yra verslo konsultantų-partnerių jungtinės pajėgos, dirbančios pagal vieningą C.A.G.R. verslo modelį ir siekiančios kurti verte pagrįstus ilgalaikius santykius kartu su savo klientais bei vienijančios ekspertinę patirtį turinčius vadybos, pardavimo, marketingo, klientų aptarnavimo, personalo valdymo, įmonių veiklos procesų tobulinimo, asmenybės psichologijos, koučingo ir kitų sričių ekspertus.

cagr-koliazas-1

Mes žinome, ko reikia asmenybės kompetencijų ir motyvuotos komandos formavimui, todėl Dubysos regioniniame parke įkūrėme specialiai tam pritaikytą verslo mokymų, rekreacijos, kaimo turizmo ir etnokultūros centrą (Lyduvėnų Trikalnio Dvaras, Raseinių raj.)